Ochranný návlek na horní část karoserie - klasik

Ochranný návlek na zakrytí Klasik

Ochranná plachta na zakrytí horní části karoserie osobních automobilů vhodné na auta typu sedan, kombi, hatchback, kupé.

Ochranná plachta (d/š/v) v cm
Skladem do 3 dnů
370 Kč
306 Kč bez DPH
Vč. DPH

Barva: stříbrná

Materiál: polyester a hliníková fólie

Zjistit správné rozměry

Speciální ochranné autoplachty, pomocí kterých lze zakrýt horní části karoserie vozidla, to znamená střechu a skla. V létě tyto plachty zabraňují přehřívání interiéru vozidla, celkově jsou zakryté části vozidla chráněny před UV zářením, prachem a zplodinami v ovzduší, hmyzem, pylem či ptačími exkrementy. V zimě tyto užitečné pomocnice chrání automobil před námrazou a sněhem.

TOP varianta plachet na auta

Autoplachty jsou vyrobeny z polyesteru. Povrch této tkaniny je opatřen hliníkovou folií, která zajistí odraz slunečních paprsků a snižuje tak absorbování tepelné energie karoserií vozu. Výrazně tedy omezuje přehřívání interiéru vozidla zaparkovaného na přímém slunci. V zimě naopak zajistí, že se skla nepokryjí námrazou a odpadá tedy její každodenní pracné odstraňovaní.

Snadná aplikace plachet na auta

Nasazování plachet je snadné, rychlé a časově nenáročné. Šetří čas a tím i peníze. Autoplachtu nasadíte na horní část karoserie vozidla během několika sekund. V rozích této plachty jsou našity gumové popruhy s plastovými háčky, pomocí kterých plachtu upevníte za disky kol, na záhyb blatníků, nárazníků či podvozku. Popruhy jsou pružné, plachta se proto automaticky napne. Plastové háčky jsou hladké, nehrozí poškození některé části karoserie vozidla. Před nasazením ochranné plachty na auto je ale doporučeno sklopit zrcátka a odšroubovat anténu, pokud je jí vůz vybaven.

Jak vybrat správnou velikost autoplachty?

Plachtu vybíreje podle následujícího postupu.

  1. Změřte míru boku karoserie v linii těsně pod prosklením od dolní části předního po dolní část zadního skla.
  2. Změřte šířku předního skla.
  3. Podle typu vozidla zvolte produkt klasik nebo typ MPV/OffRoad.
  4. V nabídce produktů vyhledejte typ a velikost plachty, která rozměrově nejvíce vyhovuje Vašim údajům. Volte prosím nejbližší rozměr plachty podle typu a uvedených dat z Vašeho vozidla!

Správné rozměry pro výběr autoplachty

Jak jsou plachty zabaleny?

Autoplachta je zabalena v přepravním PVC obalu, který lze uzavřít na druky. V každém balení je obsažen papírový štítek s údaji o typu a velikosti plachty. Vzhledem k tomu, že výrobek je určen na trhy anglickojazyčných zemí, jsou údaje uvedeny v britských měrných jednotkách (palce). Samotná plachta je uložena ve stahovacím vaku ze stejného materiálu jako plachta, který slouží na pozdější uchovávání a transport výrobku ve Vašem vozidle. Přepravní velikost vaku s poskládanou plachtou je 1,5-2l.

Snadná údržba ochranné plachty

Údržba auto plachty je jednoduchá - stačí ji ručně vyprat ve vodě do 40°C běžným pracím práškem a nechat vysušit na dobře větraném místě. Plachtu nikdy neždímejte v pračce, nesušte v sušičce a nežehlete!

Parametry

Video

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Čt 8:00 - 15:00 hod., Pá 8:00 - 14:00
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.