Umělý živý plot - informace a výhody

Umělý živý plot, který je novinkou v oblasti plotového zastínění. Díky umělému živému plotu, se stane vaše zahrada bezpečná před zvědavými pohledy sousedů a kolemjdoucích.

1. Dokonalá imitace živého plotu – na ploty i na balkony umělý živý plot

Bydlíte v panelákovém domě a chcete v soukromí posedět na svém balkoně? Není nic jednoduššího, než si na zábradlí připevnit oborustranný umělý živý plot a máte hotovo.Už nemusíte roky čekat na to, až vám nově vysazené stromy či keře vytvoří dostatečně vysokou clonu kolem plotu. Navíc péče o vysazený živý plot je náročná a vyžaduje mnoho úsilí.

2. Snadná montáž umělého živého plotu

Nosná částumělého živého plotu je tvořena výpletem z drátů, do kterého je vpletena dvoubarevná páska dokonale imitující rostliny. Výbornou pomůckou k přichycení jsou černé plastové stahovací pásky v balení po 200 kusech. Instalace umělého živého plotu by neměla ovlivnit stabilitu stávajícího oplocení, např. při silném větru. Dokonalou imitaci bukových keřů nabízíme ve výšce 1m.

3. Výhody – neprůhledné, oboustranné, bezúdržbové

Umělé zastínění je dokonalým stínícím prvkem, je totiž téměř neprůhledné a navíc oboustranné a bezúdržbové. Tmavě zelená barva nevybledne, a zastínění tak bude vypadat roky jako dobře upravený živý plot, o který se nemusíte vůbec starat. Uvidíte, že s umělým živým plotem budete spokojeni.

Podívejte se na naši nabídku ZDE.