Síť na valníky a přívěsné vozíky

Bezuzlová ochranná síť z vysoce pevného polypropylenu s pevným krajem.
Lze dokoupit pružná lana k uchycení sítě.

Cena za m2

Více informací

  • do 20m²
  • nad 20m²
Skladem do 3 dnů

278 Kč

230 Kč bez DPH

 m2

Síť Vám vyrobíme na míru.
Velikost ok:  45 mm.
Síla materiálu:  3 mm
Lze také dokoupit pružná lana k uchycení sítě o průměru 5 mm v ceně 9,- Kč/m bez DPH nebo o průměru 8 mm v ceně 11,- Kč/m bez DPH.

Velikost oka 45 mm
Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

Známka 
08. 04. 2021

Protože na svém přívěsném vozíku často převážím věci nejen pro sebe, ale i pro kamarády a rodinu, kteří vozík nemají, musel jsem si pořídit tuto ochrannou síť. Jsem spokojený, je pevná a plní účel, pro který jsem jí koupil.

Napište svůj názor

Write a review

Síť na valníky a přívěsné vozíky

Síť na valníky a přívěsné vozíky

Bezuzlová ochranná síť z vysoce pevného polypropylenu s pevným krajem.
Lze dokoupit pružná lana k uchycení sítě.

Cena za m2

Write a review