Sítě proti hmyzu

X053

Sítě proti hmyzu chrání proti mouchám, komárům a podobnému hmyzu i lezoucímu.

materiál: sklovlákno, rozměr: 1,5m x 30m

Více informací

Skladem do 3 dnů

71 Kč

59 Kč bez DPH

 bm

Sítě proti hmyzu chrání proti mouchám, komárům a podobnému hmyzu i lezoucímu. Využitím sítí odpadá nutnost používat různé chemikálie a prostředky pro odpuzování hmyzu zejména v letním období. Síť je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, která nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Šedá barva síťoviny je prokázána jako nejméně vizuálně rušivá.

Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

Známka 
08. 04. 2021

Na naší chatě jsme každý rok bojovali různými chemickými prostředky proti otravným komárům, mouchám a hmyzu. Nic nepomáhalo, tak jsem se rozhodli koupit do oken sítě proti hmyzu a máme konečně klid. Perfektní věc, do které se rozhodně vyplatí investovat. Jsme s manželem nadmíru spokojeni.

Napište svůj názor

Write a review

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu chrání proti mouchám, komárům a podobnému hmyzu i lezoucímu.

materiál: sklovlákno, rozměr: 1,5m x 30m

Write a review