Stínící tkanina PloteS 180g/m2, 90% stínivost, písková

Při odběru PLOTESU nad 5000,- Kč s DPH sleva 10 %

Cena dopravy je orientační, bude řešena individuálně.

Více informací

  • ks 1,5m x 50m
  • ks 1,6m x 50m
  • ks 1,8m x 50m
Skladem do 3 dnů

4 901 Kč

4 050 Kč bez DPH

 ks

Vysoce kvalitní HDPE tkaná stínící síť (HD-PE fólie je vyráběna z vysokohustotního polyethylenu a vyznačuje se hustší pevností), 180g/m2, 90 % stínivost, tepelná odolnost -40°C - +80°C, vysoká pevnost, barevná stálost, stabilita vůči UV záření, estetický vzhled, při podélných okrajích jsou zesílené pásy, které mají plně tvarované a stabilizované otvory co 5 cm pro ukotvení tkaniny, životnost 7 i více let.

Použití: stínící clony na stropy a stěny zahradních altánů, pergol a stanů, pro zahradní stavby, vhodné k zastínění plotu jako stínící plotové clony, k přistínění rostlinných kultur jak na přímém terénu, tak pro plodiny pěstované v pařeníku a ve skleníku, na lešení u různých staveb, na kontejnery apod.

Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

Známka 
17. 03. 2021

Potřebovali jsme opravdu kvalitní stínící tkaninu k zastínění plotu okolo celého pozemku. Rozhodli jsme se zainvestovat a vyplatilo se. Stínící tkanina předčila naše očekávání, přesně takovou jsme potřebovali. Můžeme jen doporučit.

Napište svůj názor

Write a review

Stínící tkanina PloteS 180g/m2, 90% stínivost, písková

Stínící tkanina PloteS 180g/m2, 90% stínivost, písková

Při odběru PLOTESU nad 5000,- Kč s DPH sleva 10 %

Cena dopravy je orientační, bude řešena individuálně.

Write a review