Stínící tkanina PLOTEX 180g/m2 zelený, stínivost 50 %

Stínící tkaninu PLOTEX lze použít ke stínění rostlinných kultur, dočasné oplocení stavenišť a snížení průhlednosti stávajících plotů.

Výše dopravy bude řešena individuálně.

Více informací

  • 1,8m x 30m
  • 2m x 30m
Skladem do 3 dnů

2 483 Kč

2 052 Kč bez DPH

 role

Stínící tkaninu PLOTEX lze s úspěchem aplikovat na stávající drátěné, dřevěné i další plotové systémy, včetně provizorních oplocení pozemků a staveb. Lze s ním přikrývat skleníky, pařníky nebo přímo zahradnické či zemědělské kultury, nezakryté sklem pařníku či skleníku. Pro snadné uchycení ke stávajícímu plotu jsou v PLOTEXU vetkány speciální přichycovací oka po 10 cm, v celé délce PLOTEXU a to tak, že vždy uprostřed a na obou krajích, souběžně s délkou role PLOTEXU.

Technické parametry:

Váha: 180g/m²

Šíře: 160 cm

Délka: 30 m

Barevné provedení: zelená barva

Teplotní rozsah: -40º +80º C

Použitý materiál: 100% polyetylén

Tloušťka materiálu: 0,63 mm

Prodává se jen po celých rolích.

Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

Známka 
08. 04. 2021

Stínící tkanina vysoké kvality. Potřeboval jsem kvalitní tkaninu, která dlouho vydrží. Protože nevím, jak dlouho bude muset být staveniště oplocené, tak jsem raději zainvestoval a vyplatilo se.

Napište svůj názor

Write a review

Stínící tkanina PLOTEX 180g/m2 zelený, stínivost 50 %

Stínící tkanina PLOTEX 180g/m2 zelený, stínivost 50 %

Stínící tkaninu PLOTEX lze použít ke stínění rostlinných kultur, dočasné oplocení stavenišť a snížení průhlednosti stávajících plotů.

Výše dopravy bude řešena individuálně.

Write a review