Stínící tkanina PLOTEX 180g/m2 zelený, stínivost 50 %

Stínící tkaninu PLOTEX lze použít ke stínění rostlinných kultur, dočasné oplocení stavenišť a snížení průhlednosti stávajících plotů.

Výše dopravy bude řešena individuálně.

Více informací

  • 1,8m x 30m
  • 2m x 30m
Skladem do 3 dnů

2 483 Kč

2 052 Kč bez DPH

 role

Stínící tkaninu PLOTEX lze s úspěchem aplikovat na stávající drátěné, dřevěné i další plotové systémy, včetně provizorních oplocení pozemků a staveb. Lze s ním přikrývat skleníky, pařníky nebo přímo zahradnické či zemědělské kultury, nezakryté sklem pařníku či skleníku. Pro snadné uchycení ke stávajícímu plotu jsou v PLOTEXU vetkány speciální přichycovací oka po 10 cm, v celé délce PLOTEXU a to tak, že vždy uprostřed a na obou krajích, souběžně s délkou role PLOTEXU.

Technické parametry:

Váha: 180g/m²

Šíře: 160 cm

Délka: 30 m

Barevné provedení: zelená barva

Teplotní rozsah: -40º +80º C

Použitý materiál: 100% polyetylén

Tloušťka materiálu: 0,63 mm

Prodává se jen po celých rolích.

Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021