Gumolano

Ø 4 mm balení: na cívce po 100 m
Ø 5 mm balení: na cívce po 100 m
Ø 8 mm balení:  po 20 m
Ø 10 mm balení:  po 20 m
možnost prodeje i po metrech

Změna barvy vyhrazena

Více informací

  • Ø 4 mm
  • Ø 5 mm
  • Ø 8 mm
  • Ø 10 mm
Skladem do 3 dnů

9 Kč

7 Kč bez DPH

 m

Gumolano je pružné lano. Jádro gumových lan, tzv.gumolan, tvoří pryžová vlákna, oplet je z polypropylénového technického hedvábí, který je stabilizován proti působení UV záření.

Použití: pro nejrůznější účely (krycí plachty, zemědělství, sport)

Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

Známka 
08. 04. 2021

Koupil jsem na zkoušku jedno balení po 20 m. Gumolano splnilo moje očekávání, příště objednám větší balení. Oceňuji také možnost prodeje po metrech, pokud člověk nepotřebuje hned několik desítek metrů.

Napište svůj názor

Write a review

Gumolano

Gumolano

Ø 4 mm balení: na cívce po 100 m
Ø 5 mm balení: na cívce po 100 m
Ø 8 mm balení:  po 20 m
Ø 10 mm balení:  po 20 m
možnost prodeje i po metrech

Změna barvy vyhrazena

Write a review