Plachty na motocykl

Materiál: PES s impregnací, barva: stříbrný lesk

pozn.: d(délka), š (šířka), v (výška)

Více informací

  • L: 228 x 99 x 124 cm
  • XL: 246 x 104 x 127 cm
  • XXL: 264 x 104 x 130 cm
Skladem do 3 dnů

477 Kč

394 Kč bez DPH

 ks

Krycí ochranné plachty na motocykly
Speciální ochranné plachty na motocykly. Motoplachty ochrání motorku před nepříznivými vlivy počasí v létě i v zimě.


Plachty na motorky jsou vyrobeny z prodyšné třívrstvé tkaniny o plošné hmotnosti 60g/1m2. Rub tkaniny tvoří jemná PES příze. Líc je tvořen PES tkaninou se stříbrným reflexním nátěrem, který plachtu impregnuje proti vlhkosti. Motoplachta je částečně nepromokavá (je odolná proti tlaku rovnajícího se tlaku 30 mm vodního sloupce).

Tato speciální funkční textilie zajišťuje, aby se z povrchu vozidla mohla odpařovat vodní pára kondenzovaná ze vzdušné vlhkosti ven skrz plachtu, a naopak, aby přes plachtu nepronikly mikročástice prachu a dalších látek které by mohly poškrábat lak kapotáže.

Jednoduché použití motoplachet
Rychlost a časová nenáročnost je další z výhod používání plachet na motorky. Návlek přetáhnete přes motocykl během několika sekund. V přední a zadní části se plachta upevní automaticky. Kvalitní guma zašitá v lemu návlek dobře uchytí. Kvalitní fixaci zajistíte pomocí klipu s přezkou s nastavitelným popruhem. Plachty jsou vybaveny kovovým okem pro zámek kola o vnitřním průměru 4 cm.


Motoplachtu si vyberete podle rozměrů Vašeho motocyklu. Volte prosím nejbližší větší rozměr plachty podle délky, šířky a výšky Vaší motorky.

Zakrývací plachty pomáhají udržovat Vaši motorku v bezvadném stavu. Plachty na motocykl zabraňují znečištění od zbytků posypu a břečky v zimě. Výborně chrání motorku před  námrazou a sněhem. V létě chrání proti prachu a brání rozpálení motorky od přímého sluníčka.

Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

Známka 
08. 04. 2021

Koupil jsem motorku, ale pro svého plechového miláčka nemám plachtu. Pořídil jsem tuto a jsem velmi spokojen, jak s kvalitou, tak s cenou. Určitě doporučuji všem, kteří nemají garáž ani jiný prostor, kde by motorku schovali.

Napište svůj názor

Write a review

Plachty na motocykl

Plachty na motocykl

Materiál: PES s impregnací, barva: stříbrný lesk

pozn.: d(délka), š (šířka), v (výška)

Write a review