Plachty na lešení termoizolační

Ochranné fólie jsou mimořádně vhodné  pro  zabezpečení komfortní a bezpečné práce na lešení.

Více informací

  • 2,7m x 20 m, 220 g/m²
  • 3,2m x 20 m, 220 g/m²
Skladem do 3 dnů

2 583 Kč

2 135 Kč bez DPH

 ks

Ochranné světlo-propustné termoizolační fólie jsou mimořádně vhodné pro zabezpečení komfortní a bezpečné práce na lešení, pro použití i v zimním období s UV stabilizací.

Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

Známka 
16. 03. 2021

Dobrá kvalita

Jsme stavební firma a ke své práci potřebujeme fólie k ochraně a bezpečné práci na lešení. Začali jsme nakupovat tyto a jsme velmi spokojeni. Opravdu dobrá kvalita i cena a dají se použít také v zimě.

Napište svůj názor

Write a review

Plachty na lešení termoizolační

Plachty na lešení termoizolační

Ochranné fólie jsou mimořádně vhodné  pro  zabezpečení komfortní a bezpečné práce na lešení.

Write a review