Ochranná a oddělující drenážní geotextilie 300 g/ m2

X067

Ochranná a oddělující drenážní textilie. Používá se jako ochranná vrstva na izolační materiály, dále jako podklad pod koberce a PVC podlahové krytiny.
Geotextílie je běžně využívána pro separaci, filtraci, drenáž, zpevnění a ochranu stavebních ploch.

Cena se udává za roli

Cena dopravy je orientační, bude řešena individuálně.

Více informací

Skladem do 3 dnů

2 541 Kč

2 100 Kč bez DPH

 ks

Ochranná a oddělující drenážní textilie. Používá se jako ochranná vrstva na izolační materiály, dále jako podklad pod koberce a PVC podlahové krytiny.
Vhodná pro dilatační tzv. kluzné vrstvy, ochrana nopových fólií a ochrana izolací spodní stavby. Podkladní vrstva pro ploché střechy MPVC atp. Vhodná zejména jako podloží pod zámkovou dlažbu na níž se nanese kamenný prach a tím dosáhneme toho, že podloží neustupuje do stran.

1 role = 100 m2
Váha role: 32 kg
Šíře role: 200 cm
Délka role: 50 m
Barevné provedení: bílý
Použitý materiál: 100% polypropylén
Stlačitelnost: při 2 Kpa 2,0 mm
Síla v tahu podélná: 4,0 kN/m
Průtažnost podélná: 60%
Síla v tahu šikmá: 5,0 kN/m
Průtažnost šikmá: 60%
Odolnost proti proražení: 1,0 kN/m
Balení: v rolích v PE fólii
Známka kvality: ISO 9001
Výrobek je certifikován: Textilním zkušebním ústavem Brno

Hmotnost balení 32 kg
Rozměr autoplachty

Pro správný výběr autoplachty je důležité přeměření automobilu. Porovnejte s rozměry autoplachet, případně si najděte rozměry Vašeho vozu na internetu a zvolte nejbližší větší rozměr podle typu, délky, šířky a výšky Vašeho vozidla. Rozhodující je délka a typ Vašeho vozu. Autoplachta není až po zem, proto na výšku vozu neberte velký zřetel.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Pá 7:30- 15:30 hod.
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021