Autoplachty

Spousta majitelů aut řeší, jak ochránit svůj automobil před nepříznivými vlivy počasí. Pokud nevlastníte garáž nebo nějaký přístřešek, kde byste své auto schovali, musíte zvolit jiné řešení. Jednou z možností, jak mít své auto zakryté, je zakoupení krycí ochranné plachty. Ta nejenže bude Váš automobil chránit před nepříznivými vlivy počasí, ale je velmi praktická, manipulace s ní je jednoduchá a snadná na údržbu.

Krycí ochranné plachty jsou prodyšné, zároveň však nepromokavé a ochrání Váš automobil nejen před prachem, ale také deštěm, mrazem, sněhem, listím, pylem, UV zářením, ptačími výkaly a zbytky zimního posypu. Mimo koroze plachta také chrání auto před ztrátou lesku, jeho vyblednutím, odřením a možným poškrábáním. Autoplachty proto představují ideální ochranu pro všechny negarážovaná vozidla.

Z čeho jsou zhotoveny?

Autoplachty jsou zhotoveny z prodyšné třívrstvé tkaniny o plošné hmotnosti 60g/1m2. Rub plachty tvoří jemná PES příze a líc je tvořen PES textilií se stříbrným reflexním nátěrem. Speciální funkční tkanina zajišťuje, aby se z povrchu vozidla mohla odpařovat vodní pára kondenzovaná ze vzdušné vlhkosti ven skrz plachtu, a naopak, aby přes plachtu nepronikly mikročástice prachu a dalších látek, které by mohly poškrábat lak karoserie.

Existují i speciální ochranné autoplachty, které jsou vyrobeny z TYVEKU. Jedná se o textilii, které se vyrábí lisováním z vláken za vysokého tlaku a teploty. TYVEK je funkční materiál, nepromokavý, vysoce stálý, odolává extrémním teplotám. Můžete jej přehýbat, prošívat, mačkat, je odolný proti protržení i otěru. Tato speciální ochranná plachta je použitelná po celý rok. Tyvek s UV stabilizací je proto ideální ochrana pro všechny typy vozidel.

Použití autoplachty je velmi jednoduché, rychlé a časově nenáročné. Jednoduše se přetáhne přes karoserii auta, v přední a zadní části nárazníků se plachta upevní automaticky. Před navlečením plachty doporučujeme odšroubovat anténu a sklopit zrcátka. Autoplachtu byste měli vybírat podle rozměrů Vašeho vozidla.

Nakoupíte v našem e-shopu.